Evropský den jazyků v Kampusu Hybernská

Evropský den jazyků v Kampusu Hybernská

Datum a čas
26. 09. 2019
Celý den

Místo konání
Kampus Hybernská

Kategorie


Druhý ročník celodenního vzdělávacího festivalu Evropský den jazyků se uskuteční 26. září 2019 v pražském kulturně-vzdělávacím centru Kampus Hybernská.

Oficiální informace od pořadatelů

Můžete se těšit na desítky jazykových minikurzů, zajímavé přednášky o ohrožených a vymírajících jazycích, luštění písma exotických jazyků, interaktivní instalace, kurz kaligrafie, jazykovou únikovou hru a mnoho dalších aktivit.

Během festivalu na vás bude čekat široká nabídka exotických jídel.

Od 9:00 do 13:00 je připraven program zejména pro základní a střední školy, na který bude možné se od 9. do 23. září registrovat předem.

Od 13:00 do večera si pak festival může užít široká veřejnost včetně rodičů s dětmi, zájemců o cizí jazyky, uchazeče o studium na vysoké škole, studenty vysokých škol, účastníky univerzit třetího věku a obyvatele Prahy 1 i dalších městských částí či mimopražské zájemce.

Festival organizuje platforma Library of Languages Filozofické fakulty Univerzity Karlovy ve spolupráci s tradiční pražskou akcí Speak dating, kterou pořádá sdružení evropských kulturních institutů EUNIC v paláci Lucerna od 16:00 do 20:00.

Další informace:

www.kampushybernska.cz/edj
www.libraryoflanguages.ff.cuni.cz
www.denjazyku.eu